Tango un stihiju dejas vasarā / Schedule for tango and nature dances in summer

Neparedzētu apstākļu dēļ, mums ir jāatstāj telpas Raiņa bulvārī. Nākamā tango nodarbība grupā ceturtdien, 01.06., no 18:30-20:30, notiks kafejnīcā LOJA, Miera ielā 33,Rīgā. Privātstundas notiiks visu vasaru. Stihiju dejas notiks 4., 18.jūnijā Rīgā, Saulgriežos festivālā BŪTĪBA, plānotas arī jūlijā un augustā. // Tango classe for group will take place on Thursday, 01.06., 18:30-20:30 in cafe LOJA, Miera iela 33. Private lessons are available whole summer. Nature dances we will dance on 4, 18 June, and in festival BŪTĪBA. (for more information see below)

 
Argentīnas tango nodarbības TangoStudio! Tango lessons! Аргентинское танго!

Izmaiņas! Nākamā Argentīnas tango nodarbība TangoStudio pie pasniedzēja Aigara Stirnas notiks 01.06. 18:30-20:30 Rīgā, Miera ielā 33, kafejnīcā LOJA. Aicināti gan iesācēji, gan dejotāji ar priekšzināšanām, ar un bez partneres/-a.
(EN) Beginners and dancers with some experience, with or without partner, are welcome! We speak English, German, Russian too.
Contacts/Kontakti: tel., SMS, WhatsApp +371-26344457, aigars@tangostudio.lv. Maksa/costs: 10+ eiro.
Par pasniedzēju: Aigars Stirna, diplomēts sociālais pedagogs un mūziķis, Argentīnas tango dejo no 1999.g., tango pedagogs no 2003.g., 2005.g. beidzis tango pedagogu skolu Berlīnē, vecākās tango skolas Latvijā Tangostudio vadītājs no 2005.g. Mācījies pie pasniedzējiem Argentīnā un Eiropā. 2008., 2009.g. organizējis pirmos tango festivālus Latvijā “Tango Sun Festival”. No 2014.g. vada arī kursus izaugsmei, apzinātībai un attiecībām, stihiju dejas u.c.

 
Tango privātstundas! Private tango lessons! Индивидуальные уроки танго!

Aigars Stirna, TangoStudio vadītājs, pasniedzējs ar 20 gadu pieredzi, dejotājs ar 24 gadu pieredzi, aicina uz Argentīnas tango privātstundām pāriem un individuāli.
(EN) Argentinian tango private lessons for individuals and couples with Aigars Stirna, professional tango teacher with 20 years teaching and 24 years dancing experience. Teaching in English, German, Russian, Latvian.
(RUS) Айгарс Стирна, инструктор танго с 20-летним стажем, танцор с 24-летним стажем, приглашает на индивидуальные уроки аргентинского танго для пар и индивидуально.
Pieteikšanās/Arrangments/Заявка: aigars@tangostudio.lv, tel. +371-26344457.

 
Ekstātiskās Stihiju dejas 4.06., 18.06. / Ecstatic Five Elements Dance

(for information in EN, RUS follow link or call +371-26344457) EKSTĀTISKĀS STIHIJU DEJAS ar Aigaru Stirnu! Aicināti visi! Dejojam svētdienās, 04.06. un 18.06 no plkst.18:30-21:00 Rīgā, Pulkveža Brieža ielā 8 (ārdurvju kods 08-atslēga-7430), 5.stāvā, 8.dzīvoklis. Ekstātisku Stihiju deju pamatā ir brīvā, autentiskā kustība, meditatīvs ceļojums, apzinoties dabas pirmelementus (enerģijas, stihijas) Zeme, Uguns, Ūdens, Gaiss, Telpa/Ēteris, kurā līdzsvarosim sevi, paņemsim to enerģiju, kas katram nepieciešama, nonāksim dziļākā izpratnē par savu būtību. Ziedojumi no 12 eiro. Kontakti: aigars@tangostudio.lv, WhatsApp, SMS, tel.26344457. Par pasniedzēju: Aigars Stirna ir diplomēts sociālais pedagogs un mūziķis, Argentīnas tango pedagogs, Tangostudio vadītājs. Praktizē dažādas garīgās prakses vairāk nekā 30 gadus. No 2014.gada vada kursus izaugsmei un attiecībām, no 2016.gada – stihiju dejas, no 2017.gada - tango terapijas grupas, nodarbības apzinātībai un veselībai. Darbā terapeitisko un izaugsmes procesu vadībā izmanto dažādas holistiskās un uz ķermeni vērstās terapijas, dejas, meditāciju, elpošanas tehnikas, garīgās, apzinātības, veselības prakses, citas metodes. Vairāk Facebook-

Lasīt vairāk »
 
Dāvanu kartes Argentīnas tango privātstundām vai nodarbībām grupā!

Uzdāvini tango - Dāvanu karti Argentīnas tango privātstundām vai nodarbībām grupās vienam cilvēkam vai pārim ar TangoStudio vadītāju, pasniedzēju ar 19 gadu pieredzi Aigaru Stirnu! Kartes var iegādāties, zvanot pa tel. 26344457 vai rakstot SMS vai aigars@tangostudio.lv. Video var redzēt grupas nodarbību kultūras telpā 3 MĀSAS Vecrīgā-

Lasīt vairāk »
 
6.Baltijas Tantras Festivāls / 6th Baltic Tantra Festival, 25 -28 May, 2023

TangoStudio iesaka: četras dienas mīlestības enerģijā - 6.Baltijas Tantras Festivāls, 25.-28.maijs, 2023, netālu no Siguldas, viesu namā “Ratnieki”. / Welcome to the 6th Baltic Tantra Festival 2023, 25-28 May, 2023, near Sigulda in Latvia. More/vairāk--

Lasīt vairāk »
 
Saulgriežu Deju un mūzikas festivāls BŪTĪBA, 22.-25.06.2023!

Aicinu uz Saulgriežu Dejas un mūzikas festivālu “Būtība” no š.g. 22.-25.jūnijam Ķeguma novada “Puduros”! Welcome to Soltice Dance and Music Festival “Būtība”, 22-25 June, 2023! More/vairāk:

Lasīt vairāk »
 
Tango Labsajūtas dienas Liepājā, 19.-23.07.2023 / Tango Wohlfühltage in Lettland

5 labsajūtas dienas Liepājā ar tango pasniedzējiem Ilonu un Salvadoru Riosiem (Vācija/Meksika), kuri daudziem Latvijā pazīstami kopš 2009. gada, kad abi regulāri piedalījas Tango Sun Festivālā Jūrmalā, un tango un jogas pasniedzēju Gintu Šindleri (ex-Opmani). Programmā: tango, jogas, Aleksandra tehnikas nodarbības, milongas un, protams, atpūta pie jūras. Pieteikšanās un vairāk informācijas: 00371-28606051 (Ginta), ginta.schindler@gmail.com un Facebook--

Lasīt vairāk »
 
Занятия аргентинского танго в Риге

Занятия аргентинского танго с TangoStudio преподавателем Айгарсом Стирна для новичков и танцоров с предварительными знаниями, частные уроки танго и сеансы танго-терапии.
Контакты для заявок и вопросов: тел. 26344457, aigars@tangostudio.lv, также можно писать SMS, WhatsApp или FB.

 
Psihoemocionāls atbalsts grūtā brīdī

Psihoemocionāls atbalsts tiem, kurus nomāc trauksme, stress, domas vai emocijas, ar ko grūti pašam/pašai tikt galā, ir sarežģījumi ģimenē, darbā vai attiecībās, pazudusi dzīves jēga, ja nevar saprast, kā tālāk dzīvot. Atbalsts notiek attālināti, pa telefonu, Skype vai WhatsApp, vai klātienē, ievērojot sociālās distancēšanās u.c. drošības prasības. Saruna latviešu, krievu, angļu vai vācu valodā. Atbalstu sniedz Aigars Stirna, diplomēts sociālais pedagogs, vairākus gadus vada kursus un nodarbības izaugsmei, labākām attiecībām, veselībai un apzinātībai. Par atbalstu sazināties, uzrakstot ziņu Facebook, SMS vai WhatsApp uz +371-26344457 vai e-pastu uz aigars.stirna@gmail.com, lai vienotos par sarunas laiku. Vairāk informācijas, sekojot saitei-

Lasīt vairāk »
 
TANGO SHOWS & MORE! Priekšnesumi ballītēs, koncertos, kāzu tango!

FOR TANGO SHOWS, TANGO IN/FOR WEDDINGS, PARTIES AND DIFFERENT EVENTS, PLEASE, CALL +371-26344457 or write aigars/et/tangostudio.lv. Kaislīgus Argentīnas tango priekšnesumus (šovus), uzvedumus un izklaidējošu tango apmācību ballītēs, citos privātos un publiskos pasākumos piedāvājam Argentīnas tango studijas "Tangostudio" labāko dejotāju izpildījumā. Piedāvājam arī „kāzu tango” - apmācību jaunajam pārim, romantiski kaislīgu tango priekšnesumu un jautru tango pamatsoļu apgūšanu kāzu viesiem "Tangostudio". Skaisti un priecīgi brīži garantēti! Sadarbojamies ar dziedātāju Laimi Rācenāju, kvartetu „Undertango” un citiem mūziķiem.

 
Laipni lūgti tango pasaulē!

Portālā "Dienas Bizness" sadaļā "Dzīvesstils" variet lasīt interviju ar TangoStudio vadītāju Aigaru Stirnu par Argentīnas tango - priekam, veselībai, attiecībām un apzinātībai.

Lasīt vairāk »
 
360TV sižets par TangoStudio un Argentīnas tango

"Argentīnas tango ir dialogs, attiecības, dejā izpaužot sevi un piepildot savu dvēseli". Intervija ar Aigaru Stirnu par tango un ieskats TangoStudio nodarbībās no 360TV raidījuma "Hobiju domnīca" 2016.gada 3.decembrī.

Lasīt vairāk »
 
Žurnālā "Annas Psiholoģija” par vīriešiem, kuri dejo tango

Zurnāla „Annas Psiholoģija” 2017.gada aprīļa numura sadaļā „Vīrieši dejo tango” (paldies žurnālistei Ilzei Olšteinai un fotogrāfei Aigai Rēdmanei!) bija manas fotogrāfijas ar lielisko Dailes teātra aktrisi, tango partneri Esmeraldu Ermali un mans tango redzējums: „Tango ir mīlestības deja, attiecību māksla, skaists dialogs apskāvienā, skaista vīrišķās un sievišķās enerģijas saspēle, radoša sevis izteikšana, ceļš sevis labākai izziņai un pilnveidei, meditācija divatā, terapija dvēselei, prātam un ķermenim.”

 
Hugo Mastrolorenzo „TANGO DANCE” - grāmata par tango apmācības metodēm!

TangoStudio piedāvā iegādāties Buenosairesā dzīvojošā tango pasniedzēja, dejotāja un horeogrāfa Hugo Mastrolorenzo grāmatu par tango apmācības metodēm „Tango Dance. In A Search Of The Method That Never Existed” („Tango deja. Meklējot metodi, kas nekad nav eksistējusi”) angļu valodā. Hugo 2016.gadā uzvarēja Tango Pasaules čempionātā Escenario kategorijā kopā ar partneri Agustina Vignau. Hugo grāmatā veic vēsturisku atskatu uz tango apmācības metodēm, drosmīgu esošās apmācības sistēmas analīzi un atver lasītājam pieeju jaunai metodei, lai iedrošinātu ikvienu attīstīt savu prātu, sajūtas ... un tango. Ar grāmatas fragmentiem latviešu valodā var iepazīties mājas lapas sadaļā „Par tango”. Cena: 7 eur. Tuvāka informācija pa tel.26344457.

Lasīt vairāk »
 
"Dienišķā apskāvienu deva": Raksti un raidījumi par TangoStudio

Raksts žurnāla "36,6 C" 2015.gada oktobra numurā; Latvijas Radio interneta arhīvā (www.latvijasradio.lv) LR3 07.10.2012. raidījuma „Mākslinieka darbistaba” ieraksts un intervija ar Aigaru Stirnu: par tango un ne tikai!; Ilzes Vītolas intervija ar Aigaru Stirnu „Dienišķā apskāvienu deva” žurnālā „Mājas viesis” Nr.14, 20.07.2012.

Lasīt vairāk »
 
LNT brokastīs TangoStudio nodarbība un intervija ar aktrisi Esmeraldu Ermali!

2015.gada 29.marta TV raidījumā "LNT brokastis" - tango nodarbība un milonga kultūras telpā "3 MĀSAS" ar Tangostudio pasniedzēju Aigaru Stirnu un intervija ar Dailes teātra aktrisi Esmeraldu Ermali. Tango sižets - no 29:22.

Lasīt vairāk »
 
Video no pirmizrādes! Filma "Tapieris" par Oskaru Stroku k/t Splendid Palace!

TangoStudio iesaka noskatīties filmu “Tapieris” par Latvijas tango karali, komponistu Oskaru Stroku. Filmā Stroka romances un tango Gidona Grīnberga trio pavadībā dzied Goran Gora un Laimis Rācenājs. Filmas režisore - Ilona Brūvere. Lomās Jakovs Rafalsons, Marija Bērziņa, Andris Buls u.c. Piedalās Aigars Stirna, Ilona Robeža un citi TangoStudio dejotāji. Šeit var redzēt video ar mūziku un dejām no filmas pirmizrādes kinoteātros "Splendid Palace":

Lasīt vairāk »
 
Argentīnas tango - UNESCO cilvēces kultūras mantojums

Argentīnā un Urugvajā, Rio de la Platas reģionā, Buenosairesas un Montevideo pilsētu nomalēs dzimusī, Eiropas imigrantu, āfrikāņu vergu un krioliešu - vietējo iedzīvotāju kultūras, tradīciju un rituālu ietekmētā tango tradīcija, ko it īpaši iemieso tango mūzika, deja un dzeja, ir ierakstīta UNESCO Cilvēces Kultūras Mantojuma sarakstā! Aprakstu, kā arī fotogrāfijas un video var apskatīt šeit: http://www.unesco.org/culture/ich/index.php?RL=00258

Lasīt vairāk »
 
Radio intervijā saruna par tango un ne tikai

Saruna ar Argentīnas tango dejotājiem un pasniedzējiem Aigaru Stirnu un Guntu Folkmani.

Lasīt vairāk »