Apmācība

TangoStudio vadītājs un pasniedzējs Aigars Stirna* piedāvā grupu nodarbībās un privātstundās apgūt tradicionālu un laikmetīgu Argentīnas tango, milongu un tango-valsi.

Argentīnas tango nodarbības Rīgā jaunās grupās iesācējiem un dejotājiem ar priekšzināšanām 2022.gada rudenī/2023.gada ziemā notiek Raiņa bulvārī31. Aktuālo informāciju un nodarbību grafiku skatieties šīs mājaslapas pirmajā lapā. Pieteikšanās un tuvāka informācija: epasts: aigars/et/tangostudio.lv vai pa tel.26344457.

INFORMATION IN RUSSIAN, ENGLISH, GERMAN, FRENCH YOU CAN RECEIVE PER EMAIL aigars/et/tangostudio.lv OR PHONE - +371-26344457.

Samaksa ir kā ziedojums, no katra pēc iespējām un sajūtām, galvenais ir prieks dejot. Uz visām nodarbībām var nākt bez deju partnera. Vecuma un citu ierobežojumu nav. Grupām var pievienoties jebkurā laikā. Nodarbību valodas: latviešu un krievu, var tikt izmantotas arī angļu, vācu, franču un spāņu. Līdzi vēlams ņemt deju kurpes, speciāls apģērbs nav nepieciešams.

Piedāvājam privātstundas un tango terapiju grupām, pāriem un individuāli pie pasniedzēja Aigara Stirnas, vienojoties par laikiem, vietu un samaksu pa tel.26344457 vai rakstot uz epastu aigars/et/tangostudio.lv.

Private lessons and tango therapy in English, Russian, German, French or Latvian. aigars/et/tangostudio.lv.

Aigars Stirna (1966) ir profesionāls sociālais pedagogs un mūziķis, studējis arī starpkultūru komunikāciju Vācijā. Argentīnas tango dejo no 1999.gada un kā tango pasniedzējs strādā no 2003.gada. Aigars mācījies pie dažādiem izciliem tango pasniedzējiem Eiropā (galvenokārt, Vācijā) un Argentīnā, tajā skaitā, pie Gustavo Naveira, Mariano Chicho Frumboli, Hugo Mastrolorenzo, Julio Balmaseda, Adrian Veredice, Dana Frigoli, Eugenia Parilla, Ricardo Barrios, u.c. No 2003.-2005.gada Berlīnē Aigars mācījās tango pedagogu skolā Dr.J.D.Langes studijā Estudio Sudamerica. No 2003.-2005.gada Aigars Rīgā vadīja tango nodarbības kopā ar Natalju Poļakovu. 2005.gada septembrī Aigars Stirna, kopā ar Gintu Opmani, nodibināja TangoStudio, kas tobrīd bija pirmā un vienīgā deju studija Latvijā, kas specializējas Argentīnas tango apmācībā. Kopš 2005.gada rudens Aigars Stirna un TangoStudio Rīgā un citur Latvijā piedāvā kursus, privātstundas, seminārus, koncertus un dejas izrādes, sniedz priekšnesumus dažādos pasākumos, kāzu tango, rīko milongas (tango deju vakarus) un seminārus, organizē koncertus un dejas izrādes. Aigars iestudē arī horeogrāfijas, 2009.gadā veidoja tango horeogrāfiju Latvijas Nacionālā teātra izrādei Uz neatgriešanos. 2007.gadā Aigars Stirna un Ginta Opmane vadīja pirmo Latvijā un Baltijā Argentīnas tango starptautisko vasaras nometni, bet 2008. un 2009.gadā bija iniciatori un vadīja pirmo un lielāko Baltijā starptautisko Tango Sun Festival. Kopš 2011.gada septembra Aigars Stirna pasniedz tango nodarbības un sniedz priekšnesumus ar dažādām deju partnerēm no Latvijas, Vācijas, Krievijas. Kopš 2015.gada Aigars vada seminārus un kursus veselībai, attiecībām un izaugsmei, izmantojot dažādu deju, kustību un citu terapiju metodes un apzinātības prakses.