Argentīnas tango nodarbību grafiks līdz 15.12.

Nāc dejot Argentīnas tango! Aicināti gan iesācēji, gan dejotāji ar priekšzināšanām, var nākt bez partnera. Nodarbības līdz 15.12.2022 notiek ceturtdienās 18:40 un 20:10 (divas grupas) Rīgā, Raiņa bulvārī 31 (pagalmā, vārtu kods 11 B), modeļu studijā VACATIO. Maksa par nodarbību 15 eiro (10 eiro ar atlaidi, 15 eiro, ja vēlies būt atbalstītājs/a). Abonements 6 reizēm - 75 eiro (60/80 eiro), 12 reizēm – 130 eiro (110/150 eiro). Viena nodarbība pārim: 25 eiro (20/30 eiro). Abonements pārim 6 reizēm - 130 eiro (110/150 eiro), 12 reizēm – 240 eiro (190/260 eiro). Vietu skaits ierobežots, pieteikšanās vēlama, minot vārdu un epastu vai tel.nr, rakstot uz aigars@tangostudio, FB Aigars Stirna personīgi, WhatsApp, SMS vai zvanot pa tel.26344457.
Par pasniedzēju: Aigars Stirna, diplomēts sociālais pedagogs un mūziķis, Argentīnas tango dejo no 1999.g., tango pedagogs no 2003.g., 2005.g. beidzis tango pedagogu skolu Berlīnē, vecākās tango skolas Latvijā Tangostudio vadītājs no 2005.g. Mācījies pie pasniedzējiem Argentīnā (G.Naveira, M.”Chicho” Frumboli, A.Veredice, H.Mastrolorenzo u.c.) un Eiropā. 2008./2009.gados organizējis pirmos tango festivālus Latvijā “Tango Sun Festival”. No 2014.gada vada kursus izaugsmei, apzinātībai un attiecībām. Vairāk par pasniedzēju: https://www.tangostudio.lv/lv/studija un https://maatelpa.com/kontakti

Lasīt vairāk »
 
STIHIJU DEJAS PRIEKAM UN LABSAJŪTAI svētdienās 2x mēnesī

Stihiju dejas priekam un labsajūtai 2x mēnesī svētdienās no 11:00-13:00 MĀ TELPĀ ar Aigaru Stirnu! Nākamās: 02.10., 30.10., 06.11., 13.11., 04.12. un 11.12. (For information in English follow the link.) Nodarbības visiem, kuri vēlas brīvi izdejoties, svinēt dzīvi kustībā, kopā būšanā un mijiedarbībā ar citiem, sajust vairāk dzīvesprieka, spēka un iedvesmas. Nodarbībās, galvenokārt, izmantosim brīvo, autentisko kustību, stihiju (dabas elementu) dejas, 5 ritmu dejas, Open Floor metodi, atslābināšanās un elpošanas tehnikas, nedaudz kontaktimprovizāciju, deju un kustību terapijas elementus. Metodes tiks lietotas, ņemot vērā dalībnieku sajūtas un vēlmes.
Stihijas ir dabas pirmelementi Zeme, Uguns, Ūdens, Gaiss, kā arī Telpa/Ēteris. Stihiju dejas ir šo elementu (enerģiju) apzināšanās sevī, individuāls, meditatīvs, izziņas un izaugsmes process, kurā harmonizēsim sevi, paņemsim to enerģiju, kas mums nepieciešama, nonāksim dziļākā izpratnē par savu būtību. Stihiju dejas sasaucas ar zināšanām, ka dabā un visa esošā – dzīvā un nedzīvā - pamatā ir enerģija dažādās vibrācijās un frekvencēs. Arī skaņas, mūzika ir enerģija dažādās vibrācijās, ritmos, kas dažādi mūs ietekmē.
Nodarbības notiek MĀ TELPĀ, Mākslu terapijas un izglītības centrā, Miera ielā 15 (ieeja no pagalma, 2.stāvā), Rīgā. Līdzi jāņem brīvs, kustībām ērts tērps un ūdens pudelīti. Dejosim basām kājām vai zeķēs.
Maksa: 18 eiro vai 15 eiro, ja vēlies maksāt ar atlaidi, vai 22 eiro, ja vēlies būt labās idejas atbalstītājs/a. Par četrām reizēm 60 (50/75) eiro, par 8 reizēm 105 (90/130) eiro.
Vietu skaits ierobežots, tāpēc pieteikšanās vēlama, minot vārdu un epastu, rakstot uz aigars@tangostudio, FB Aigars Stirna personīgi, WhatsApp, SMS vai zvanot pa tel.26344457. Ja kas neskaidrs, droši jautājiet.
Par pasniedzēju: Aigars Stirna ir diplomēts sociālais pedagogs un mūziķis, studējis starpkultūru komunikāciju un konfliktu vadību Berlīnē. Argentīnas tango pedagogs, vecākās tango skolas Latvijā Tangostudio vadītājs. Kontaktimprovizāciju dejo no 2011.gada. Praktizē dažādas garīgās prakses (cigun no 2009.gada, tantru no 2011.gada u.c.). No 2014.gada vada kursus izaugsmei un attiecībām, no 2016.gada – stihiju dejas, no 2017.gada - tango terapijas grupas, nodarbības apzinātībai un veselībai. 2021./2022.gadā Berlīnē iepazinās ar Open Floor metodi. Strādā ar grupām, pāriem un individuāli. Darbā terapeitisko un izaugsmes procesu vadībā pēc vajadzības izmanto dažādas holistiskās un uz ķermeni vērstās terapijas (geštaltterapiju, deju un kustību terapiju, bioenerģētiku, neo-reihiāniskās pulsācijas), holodinamiku un citas metodes, kas strādā ar energoinformatīvo lauku, dejas, meditāciju, elpošanas tehnikas, garīgās, apzinātības, veselības prakses, citas metodes. Darba valodas: latviešu, krievu, angļu, vācu.
Vairāk par pasniedzēju: https://maatelpa.com/kontakti Vairāk par MĀ TELPU: https://maatelpa.com/

Lasīt vairāk »
 
Kurss "Tango skaistām un apzinātām attiecībām" / Tango for relations

Kurss “Tango apzinātām un skaistām attiecībām” pārcelts uz 2023.gada janvāri. Plānotas 8 nodarbības skaistā zālē Rīgā, Pulkveža Brieža ielā 8. Pieteikties aicināti visi, kuri vēlas ne tikai bagātināt emocijas, attiecības un dejot Argentīnas tango, bet arī vairot apzinātību, iekšējo brīvību, radošumu, uzlabot saskarsmes spējas, gūt jaunu dzīves garšu un iedvesmu. Pasniedzēji: Aigars Stirna un Ginta Šmite. Priekšzināšanas nav nepieciešamas. Ieguldījums sevī: 160 eiro, pāriem 290 eiro. Reģistrācija kursam pēc pieteikuma apstiprinājuma. Pieteikšanās, minot vārdu(s) un epastu, rakstot uz aigars@tangostudio, FB Aigars Stirna personīgi, WhatsApp, SMS vai pa tālr.26344457.
Argentīnas tango ir skaista mīlestības deja, īpašs dvēseles stāvoklis, radošās brīvības izpausme, attiecību māksla, dialogs, kurā būtiskākais ir acīm neredzams, brīva improvizācija apskāvienā. Svarīgas ir attiecības ar sevi, partneri, citiem cilvēkiem un Esamību, apzinātība, spējas izbaudīt šo mirkli, cieņpilnā attieksmē pret partneri, atvērtība negaidītajam un pārsteigumiem.
Par pasniedzējiem: Aigars Stirna ir Argentīnas tango pedagogs no 2003.g., tango dejo no 1999.g. Mācījies pie Gustavo Naveira & Giselle Anne, Marianno Chicho Frumboli & Juana Sepulveda u.c. tango meistariem. 2005.g. beidzis tango pedagogu skolu Berlīnē J.D.Lange studijā „Suedamerica”, dibinājis TangoStudio, pirmo tango skolu Latvijā. Garīgas prakses praktizē vairāk nekā 30 gadus, t.sk. Cigun no 2009.g., Tantru no 2011.g. Mācījies pie Tantras Skolotājiem Abikas, Hariprema, Pemas Gitamas, Saritas u.c. Tantriskā tango nodarbības vadījis festivālos ”Gara Vasara” (2015, 2016) un 1.Baltijas Tantras festivālā (2018). No 2014.g. vada kursus izaugsmei, attiecībām, apzinātībai, veselībai. Aigars ir diplomēts sociālais pedagogs un mūziķis, studējis arī starpkultūru komunikāciju un konfliktu vadību.
Ginta Šmite ir dizainere, pasniedzēja semiotikas un baltu zīmju zinībās, vairāk nekā 15 gadus iet garīgās izaugsmes ceļu, praktizē jogu, zazen, cigun, taidzi, tantru u.c. garīgās prakses. Kopā ar Aigaru vada tango nodarbības un tantriskā tango kursus, dejo kontaktimprovizāciju, stihiju u.c. dejas.
Vairāk informācijas par kursu un iepriekšējo kursu dalībnieku atsauksmes lasiet Facebook, saite šeit-

Lasīt vairāk »
 
No 12.09. kurss DEJAS PRIEKAM UN LABSAJŪTAI pirmdienās MĀ TELPĀ!

Kurss DEJAS PRIEKAM, LABSAJŪTAI, MIERAM ar Aigaru Stirnu pirmdienu vakaros MĀ TELPĀ (for text in English see the link and event in Facebook): visiem, kuri vēlas kustēties, dejot, vairot sevī dzīvesprieku, iegūt lielāku iekšēju mieru, līdzsvaru, atjaunot saikni ar savu patieso ES, savu Būtību, vairot iekšējo spēku, pārliecību, uzticēšanos sev, ķermeņa, prāta un emocionālo apzinātību, radošumu, iegūt ķermenisko un iekšējo brīvību, jaunu iedvesmu, motivāciju dzīvei. Priekšnoteikumi dalībniekiem: būt patiesiem, gataviem izaugsmei un saskarsmei.

Kursā izmantosim brīvo, autentisko kustību, stihiju (dabas elementu) dejas, 5 ritmu dejas, Open Floor metodi, arī kontaktimprovizāciju, Argentīnas tango, pašrefleksiju, apzinātības, uzmanības treniņus, vizualizācijas, atslābināšanās un elpošanas tehnikas, deju un kustību terapijas elementus, arī runāsimies, dalīsimies sajūtās, būsim patiesi pret sevi, ieraudzīsim dzīves mezgliņus, kas traucē, atradīsim jaunus iekšējos un ārējos resursus, kas palīdz, ieklausīsimies sevī, ko ķermenis, prāts un sirds saka. Būsim un piedzīvosim kopā. Kļūsim brīvāki un radošāki. Iedvesmosim viens otru. Esiet mierīgi – visas metodes būs līdzsvarā, ņemot vērā dalībnieku sajūtas un vēlmes.

Kurss ietver 12 nodarbības no 12.09.-12.12.2022 (izņemot 26.09., 10.10.) pirmdienās no plkst.19:00-21:00 MĀ TELPĀ, Mākslu terapijas un izglītības centrā, Rīgā, Miera ielā 15 (ieeja no pagalma, 2.stāvā). Līdzi jāņem brīvs, kustībām ērts tērps un ūdens pudelīti. Dejosim basām kājām vai zeķēs.

Ieguldījums sevī: 190 eiro vai 160 eiro, ja vēlies maksāt ar atlaidi, vai 240 eiro, ja vēlies būt labās idejas atbalstītājs/a. Pirmā iepazīšanās nodarbība ir atvērta visiem (kursa dalībniekiem bezmaksas, pārējiem 20/15/25 eiro). Ja netiec kādā nodarbībā un zini to jau iepriekš, sazinies, - atradīsim individuālu risinājumu attiecībā uz izmaksām. Sazinieties arī, ja esiet pāris.

Vietu skaits ierobežots, tāpēc pieteikšanās obligāta, minot vārdu, epastu un motivāciju (nodomu, iemeslu, vēlmes) kursam, rakstot uz aigars@tangostudio, Aigars Stirna personīgi FB, WhatsApp, SMS vai zvanot pa tel.26344457. Ja kas neskaidrs, droši jautājiet.

Par pasniedzēju: Aigars Stirna ir diplomēts sociālais pedagogs un mūziķis (beidzis Sociālā darba augstskolu Drēzdenē un Latvijas Mūzikas akadēmiju), studējis arī starpkultūru komunikāciju un konfliktu vadību Berlīnē. Argentīnas tango pedagogs no 2003.gada, dejotājs no 1999.gada, vecākās tango skolas Latvijā Tangostudio vadītājs no 2005.gada. Kontaktimprovizāciju dejo no 2011.gada. Praktizē dažādas garīgās prakses, tai skaitā cigun no 2009.gada, tantru – no 2011.gada. No 2014.gada vada kursus izaugsmei un attiecībām, no 2016.gada – stihiju dejas, no 2017.gada - tango terapijas grupas, nodarbības apzinātībai un veselībai. 2021./2022.gadā Berlīnē iepazinās ar Open Floor metodi. Strādā ar grupām, pāriem un individuāli. Darbā terapeitisko un izaugsmes procesu vadībā pēc vajadzības izmanto dažādas holistiskās un uz ķermeni vērstās terapijas (geštaltterapiju, deju un kustību terapiju, bioenerģētiku, neo-reihiāniskās pulsācijas), holodinamiku un citas metodes, kas strādā ar energoinformatīvo lauku, dejas, meditāciju, elpošanas tehnikas, garīgās, apzinātības, veselības prakses, citas metodes. Darba valodas: latviešu, krievu, angļu, vācu.

Vairāk par pasniedzēju: https://maatelpa.com/kontakti Vairāk par MĀ TELPU: https://maatelpa.com/

Lasīt vairāk »
 
Tango privātstundas un terapija! Private tango lessons & therapy!

Aigars Stirna, TangoStudio vadītājs, tango pasniedzējs ar 19 gadu pieredzi, dejotājs ar 23 gadu pieredzi, tango terapeits, mūziķis un sociālais pedagogs, aicina uz Argentīnas tango privātstundām un/vai tango terapiju pāriem un individuāli. Vieta, laiks un samaksa pēc vienošanās. Pieteikšanās, rakstot e-pastu uz aigars@tangostudio.lv vai pa tel. 26344457.
Argentinian tango private lessons and tango therapy sessions for individuals and couples with Aigars Stirna - professional tango teacher with 19 years teaching and 23 years tango dancing experience, tango therapist, musician and social pedagogue. For arrangement write to aigars@tangostudio.lv or call +371-26344457. Teaching languages: English, German, Russian, Latvian.

Lasīt vairāk »
 
Par maksu / About prices / Громадяни України запрошуються безкоштовно!

LV: Tango nodarbībām un kursam DEJAS PRIEKAM šoruden ir 3 cenas: parastā, ar atlaidi un "sponsora". Atlaides ir visiem ar ierobežotām finansiālām iespējām. Par "sponsoru" var kļūt tie, kuri jūtas, ka var finansiāli atbalstīt labo nodarbību ideju. Maksas ir brīvprātīgs ziedojums labākai enerģijas apmaiņai. Ukrainas pilsoņi ir sirsnīgi aicināti pievienoties bez maksas vai pret ziedojumu vai palīdzot studijas darbā!
EN: All courses and lessons have 3 prices: regular, discounted and "sponsored". Discounts are available to everyone with limited financial means. Those who feel that they can financially support a lesson or course idea can become a "sponsor". In any case, the fee is voluntary donation for a better energy exchange. Citizens of Ukraine are cordially invited to the classes free of charge or in return for donations.
UKR: Громадян України запрошують відвідати заняття безкоштовно або, за бажанням, за пожертву або допомога вчителю в організації занять.

 
Dāvanu kartes Argentīnas tango privātstundām vai nodarbībām grupā!

Uzdāvini tango - Dāvanu karti Argentīnas tango privātstundām vai nodarbībām grupās vienam cilvēkam vai pārim ar TangoStudio vadītāju, pasniedzēju ar 19 gadu pieredzi Aigaru Stirnu! Kartes var iegādāties, zvanot pa tel. 26344457 vai rakstot SMS vai aigars@tangostudio.lv. Video var redzēt grupas nodarbību kultūras telpā 3 MĀSAS Vecrīgā-

Lasīt vairāk »
 
Занятия аргентинского танго в Риге

Занятия аргентинского танго с TangoStudio преподавателем Айгарсом Стирна для новичков и танцоров с предварительными знаниями, частные уроки танго и сеансы танго-терапии.
Контакты для заявок и вопросов: тел. 26344457, aigars@tangostudio.lv, также можно писать SMS, WhatsApp или FB.

 
Psihoemocionāls atbalsts grūtā brīdī

Psihoemocionāls atbalsts tiem, kurus nomāc trauksme, stress, domas vai emocijas, ar ko grūti pašam/pašai tikt galā, ir sarežģījumi ģimenē, darbā vai attiecībās, pazudusi dzīves jēga, ja nevar saprast, kā tālāk dzīvot. Atbalsts notiek attālināti, pa telefonu, Skype vai WhatsApp, vai klātienē, ievērojot sociālās distancēšanās u.c. drošības prasības. Saruna latviešu, krievu, angļu vai vācu valodā. Atbalstu sniedz Aigars Stirna, diplomēts sociālais pedagogs, vairākus gadus vada kursus un nodarbības izaugsmei, labākām attiecībām, veselībai un apzinātībai. Par atbalstu sazināties, uzrakstot ziņu Facebook, SMS vai WhatsApp uz +371-26344457 vai e-pastu uz aigars.stirna@gmail.com, lai vienotos par sarunas laiku. Vairāk informācijas, sekojot saitei-

Lasīt vairāk »
 
TANGO SHOWS & MORE! Priekšnesumi ballītēs, koncertos, kāzu tango!

FOR TANGO SHOWS, TANGO IN/FOR WEDDINGS, PARTIES AND DIFFERENT EVENTS, PLEASE, CALL +371-26344457 or write aigars/et/tangostudio.lv. Kaislīgus Argentīnas tango priekšnesumus (šovus), uzvedumus un izklaidējošu tango apmācību ballītēs, citos privātos un publiskos pasākumos piedāvājam Argentīnas tango studijas "Tangostudio" labāko dejotāju izpildījumā. Piedāvājam arī „kāzu tango” - apmācību jaunajam pārim, romantiski kaislīgu tango priekšnesumu un jautru tango pamatsoļu apgūšanu kāzu viesiem "Tangostudio". Skaisti un priecīgi brīži garantēti! Sadarbojamies ar dziedātāju Laimi Rācenāju, kvartetu „Undertango” un citiem mūziķiem.

 
Laipni lūgti tango pasaulē!

Portālā "Dienas Bizness" sadaļā "Dzīvesstils" variet lasīt interviju ar TangoStudio vadītāju Aigaru Stirnu par Argentīnas tango - priekam, veselībai, attiecībām un apzinātībai.

Lasīt vairāk »
 
360TV sižets par TangoStudio un Argentīnas tango

"Argentīnas tango ir dialogs, attiecības, dejā izpaužot sevi un piepildot savu dvēseli". Intervija ar Aigaru Stirnu par tango un ieskats TangoStudio nodarbībās no 360TV raidījuma "Hobiju domnīca" 2016.gada 3.decembrī.

Lasīt vairāk »
 
Žurnālā "Annas Psiholoģija” par vīriešiem, kuri dejo tango

Zurnāla „Annas Psiholoģija” 2017.gada aprīļa numura sadaļā „Vīrieši dejo tango” (paldies žurnālistei Ilzei Olšteinai un fotogrāfei Aigai Rēdmanei!) bija manas fotogrāfijas ar lielisko Dailes teātra aktrisi, tango partneri Esmeraldu Ermali un mans tango redzējums: „Tango ir mīlestības deja, attiecību māksla, skaists dialogs apskāvienā, skaista vīrišķās un sievišķās enerģijas saspēle, radoša sevis izteikšana, ceļš sevis labākai izziņai un pilnveidei, meditācija divatā, terapija dvēselei, prātam un ķermenim.”

 
Hugo Mastrolorenzo „TANGO DANCE” - grāmata par tango apmācības metodēm!

TangoStudio piedāvā iegādāties Buenosairesā dzīvojošā tango pasniedzēja, dejotāja un horeogrāfa Hugo Mastrolorenzo grāmatu par tango apmācības metodēm „Tango Dance. In A Search Of The Method That Never Existed” („Tango deja. Meklējot metodi, kas nekad nav eksistējusi”) angļu valodā. Hugo 2016.gadā uzvarēja Tango Pasaules čempionātā Escenario kategorijā kopā ar partneri Agustina Vignau. Hugo grāmatā veic vēsturisku atskatu uz tango apmācības metodēm, drosmīgu esošās apmācības sistēmas analīzi un atver lasītājam pieeju jaunai metodei, lai iedrošinātu ikvienu attīstīt savu prātu, sajūtas ... un tango. Ar grāmatas fragmentiem latviešu valodā var iepazīties mājas lapas sadaļā „Par tango”. Cena: 7 eur. Tuvāka informācija pa tel.26344457.

Lasīt vairāk »
 
"Dienišķā apskāvienu deva": Raksti un raidījumi par TangoStudio

Raksts žurnāla "36,6 C" 2015.gada oktobra numurā; Latvijas Radio interneta arhīvā (www.latvijasradio.lv) LR3 07.10.2012. raidījuma „Mākslinieka darbistaba” ieraksts un intervija ar Aigaru Stirnu: par tango un ne tikai!; Ilzes Vītolas intervija ar Aigaru Stirnu „Dienišķā apskāvienu deva” žurnālā „Mājas viesis” Nr.14, 20.07.2012.

Lasīt vairāk »
 
LNT brokastīs TangoStudio nodarbība un intervija ar aktrisi Esmeraldu Ermali!

2015.gada 29.marta TV raidījumā "LNT brokastis" - tango nodarbība un milonga kultūras telpā "3 MĀSAS" ar Tangostudio pasniedzēju Aigaru Stirnu un intervija ar Dailes teātra aktrisi Esmeraldu Ermali. Tango sižets - no 29:22.

Lasīt vairāk »
 
Video no pirmizrādes! Filma "Tapieris" par Oskaru Stroku k/t Splendid Palace!

TangoStudio iesaka noskatīties filmu “Tapieris” par Latvijas tango karali, komponistu Oskaru Stroku. Filmā Stroka romances un tango Gidona Grīnberga trio pavadībā dzied Goran Gora un Laimis Rācenājs. Filmas režisore - Ilona Brūvere. Lomās Jakovs Rafalsons, Marija Bērziņa, Andris Buls u.c. Piedalās Aigars Stirna, Ilona Robeža un citi TangoStudio dejotāji. Šeit var redzēt video ar mūziku un dejām no filmas pirmizrādes kinoteātros "Splendid Palace":

Lasīt vairāk »
 
Argentīnas tango - UNESCO cilvēces kultūras mantojums

Argentīnā un Urugvajā, Rio de la Platas reģionā, Buenosairesas un Montevideo pilsētu nomalēs dzimusī, Eiropas imigrantu, āfrikāņu vergu un krioliešu - vietējo iedzīvotāju kultūras, tradīciju un rituālu ietekmētā tango tradīcija, ko it īpaši iemieso tango mūzika, deja un dzeja, ir ierakstīta UNESCO Cilvēces Kultūras Mantojuma sarakstā! Aprakstu, kā arī fotogrāfijas un video var apskatīt šeit: http://www.unesco.org/culture/ich/index.php?RL=00258

Lasīt vairāk »